Gorzow   /   Ogłoszenia Gorzów   /  Nieruchomości Gorzów   /  Praca Gorzów   /  Aktualności   /  Sport   /  Moto   /  Mapa   /  MZK   /  Pogoda   /  TV   /  Dodaj Ogłoszenie
http://pzu.gorzow.pl
ogloszenia
taxiaskana.pl
Taxi Gorzow
Weekend
Puby
Kluby
Kino
Teatr
Filharmonia
Sylwester

Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów - Warmia Traveland Olsztyn 18.02.2017r., godz. 17

2017-02-18
Piłka ręczna - 16. kolejka I ligi w grupie A: Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów - Warmia Traveland Olsztyn 18.02.2017r., godz. 17, Hala Zespołu Szkół nr 20 przy ul. Szarych Szeregów 7 w Gorzowie

Nie bez przesady spotkanie to okrzyknięto hitem tej kolejki I ligi. Zmierzą się bowiem wicelider i czwarta drużyna rozgrywek. Dość wspomnieć, że już pierwszy mecz tych ekip przyniósł sporo emocji. W Olsztynie padł wynik 22:22. - Fajnie było, bo udało się zremisować. Mecz trzymał w napięciu do ostatnich sekund. Mieliśmy duszę na ramieniu, gdyż olsztynianie nie skorzystali z sytuacji rzutowej, sędziowie to puścili, choć można to było odgwizdać, tym bardziej na wyjeździe przeciwko nam. Wtedy bylibyśmy świadkami rzutu karnego. Tak się nie stało, szczęśliwy remis i bardzo się cieszyliśmy - wspominał Dariusz Molski.
Warmia udanie rozpoczęła rundę rewanżową, notując dwa wazne zwycięstwa: 28:19 ze Śląskiem Wrocław u siebie oraz 23:22 w Malborku z Polskim Cukrem Pomezanią. Szkoleniowiec Kancelarii Andrysiak Stali Gorzów wie, że czeka ich trudny pojedynek. - Trzeba zagrać dwa, trzy razy lepiej. Czy to się uda? Nie wiem. Mamy dużo własnych problemów, z którymi musimy sobie radzić. Ostatnimi czasy ta gra nie wyglądała tak, jakbym sobie tego życzył. Dużo wahań, nierówności i mało płynności gry. Tam nie ma słabych punktów. To zespół, który co roku jest w czołówce I ligi. Jest to bardzo doświadczona drużyna i pełno w niej, chociaż już coraz mniej, zawodników ze stażem ekstraligowym i reprezentacyjnym - zauważył Molski.
Jego zdanie podziela kapitan zespołu. - Myślę, że to będzie mecz walki i obrony. Olsztynianie mają bardzo dobrą defensywę, a my pierwszą czy drugą w całej lidze. Obrona będzie elementem przeważającym - stwierdził Oskar Serpina.
Mecz ten dla obu ekip będzie swoistym przetarciem przed pucharowym pojedynkiem 1/8 finału, który zaplanowano na 28 lutego. - Można to pod tym kątem rozpatrywać. Jak wygramy, to będziemy silniejsi mentalnie przed meczem pucharowym. To może nam w jakiś sposób pomóc. Z drugiej strony, jak Warmia przegra u nas, to będzie bardzo podrażniona i żądna rewanżu. Najważniejsze jest to, co wydarzy się w sobotę w meczu ligowym. Puchar jest za półtora tygodnia, więc wtedy będziemy się na tym skupiać - skomentował Serpina.
Jedno jest pewne. Emocji nie zabraknie.

Autor: Marcin Malinowskio

zródło:


2017-03-16
2017-04-08
2017-05-26
Gorzow - Portal
Moto Gorzow
http://facebook.com/egorzow
Ogłoszenia Gorzów
Ogłoszenia Gorzów
Copyright © egorzow.pl
Kontakt Reklama